Oferujemy usługi czyszczenia dywanów metodą ekstrakcyjną. Są różne metody czyszczenia i każda ma wiele plusów. Sprawdzając każdą z nich zdecydowaliśmy się na czyszczenie metodę ekstrakcyjną ponieważ ma ona najwięcej zalet.

Metoda ta zalicza się do najbardziej skutecznych metod czyszczenia.

Zapewnia higienę w porównaniu do prania na wskroś w tzw. basenach, gdzie w tym samym roztworze namaczanych jest kilka dywanów.

Nie przemacza dywanów.

Nie powoduje zwiotczenia, zdeformowania lub rozklejenia się dywanów.

Uzyskany efekt czyszczenia w stosunku do ceny czyszczenia jest najbardziej optymalny.

Czyszczenie ekstrakcyjne dywanu polega na spryskaniu czyszczonej powierzchni specjalnym środkiem, który rozpuszcza zabrudzenia. Następnie do powstania zawiesiny środka czyszczącego z brudem. Zawiesina ta zostaje odessana po przez maszynę pod bardzo dużym podciśnieniem w około 90 procentach . Fizyczne odessanie brudu gwarantuje najlepsze efekty ze wszystkich metod czyszczenia dywanów. Zapewnia higienę i przywraca świeżość czyszczonym powierzchniom. Po czyszczeniu dywan jest wilgotny i potrzebuje kilka godzin na wyschnięcie.

Czyszczenie metodą ekstrakcji można podsumować w trzech słowach: Gruntowne, Higieniczne oraz Antyalergiczne.

Czyszczenie dywanów pozwala zachować nie tylko czystość i świeżość dywanom ale także uwalnia nas od nagromadzonych w nim nieczystości. Sprawia, że dywan jest higieniczny i można z niego korzystać bez obaw. Systematyczne czyszczenie i pielęgnacja dywanów sprawią, że będą one służyły dłużej a korzystanie z nich będzie z pewnością bardziej przyjemne.

Nie zwlekaj i zadzwoń: 503 913 601